تماس با ما

انتشارات و فروشگاه کتاب منگان (هانيوان شيراز)

• نمايندگي رسمي انتشارات دانشگاه پيام نور جنوب کشور 
• نمايندگي رسمي انتشارات دانشگاه تهران 
• نمايندگي رسمي انتشارات سازمان مطالعه و تدوين کتب علوم انساني (سمت) 
• نمايندگي رسمي انتشارات بين المللي گاج 
• نمايندگي و مرکز پخش ساير ناشران دانشگاهي ،کمکدرسي ،مدارس و کتب عمومي 
کتاب منگان (هانيوان شيراز) با بيش از 10 سال سابقه فعاليت در زمينه نشر،پخش و توزيع کتب درسي و کمکدرسي دانشگاهي با کادري مجرب در سال 1387 به عنوان ناشر نمونه کشوري دانشگاه پيام نور انتخاب گرديد و لوح تقدير از مسئول وقت انتشارات دانشگاه پيام نور دريافت نمود. و در سال هاي متوالي بر اين سکوي افتخار ماند.

فعاليت اين مجموعه در چهار حوزه تقسيم شده که مختصرا به آن پرداخته مي شود:

1-حوزه چاپ و نشر کتاب : کتاب منگان با همکاري اساتيد و مولفان فرهيخته به چاپ آثار در زمينه کتاب هاي درسي و کمک درسي دانشگاهي،مدارس  و کتب عمومي فعاليت دارد.و از کليه نويسندگان ، مترجمان جهت همکاري و ثبت سرمايه معنوي آنها صميمانه دعوت به عمل مي آورد.

2-حوزه پخش کتاب : کتاب منگان با توجه به سابقه درخشان در امر توزيع و پخش کتاب در جنوب کشور در طي سال هاي متوالي مفتخر است با همکاري با انتشارات هاي معتبر در زمينه هاي گوناگون با پخش بيش از 35.000 عنوان کتاب  را در بازار کتاب عرضه نموده است.

3-حوزه توزيع کتاب : کتاب منگان با به کارگيري کادري مجرب و مکانهاي مناسب تجاري در جهت دسترسي هموطنان و شهروندان عزيز با دوشعبه فروشگاه و فروشگاه اينترنتي به آدرس هاي زير:

شعبه 1) شيراز- خيابان پوستچي (اسد آبادي) تقاطع هدايت مجتمع تجاري و اداري اميريه 2 کتاب هانيوان تلفن 07132338243همراه09173190836
شعبه2)شيراز-ابتداي جاده شهر صدرا-مجتمع بين المللي خليج فارس-تجاري 1پلاک1115 جنب ورودي پارکينگ2 کتاب منگان تلفن : 07136665260-07136665261 همراه 09171881223

فروشگاه اينترنتي (تجارت الکترونيک) به آدرس : www.p-mengan.ir , www.bookmengan1.ir  

در حال حاضر آماده ارايه خدمات به دانشجويان و اهل کتاب مي باشد.

4-نمايشگاه کتاب : کتاب منگان با شرکت در نمايشگاه هاي استاني و بين المللي کتاب و برگزاري نمايشگاه هاي فصلي،مناسبتي محصولات فرهنگي خود و ناشران همکار را با ارايه تخفيف ويژه عرضه مي نمايد.و آماده همکاري در اين حوزه مي باشد.